ONPAGE seo optimalizácia

Onpage SEO optimalizácia

Ak chcete aby váš web bol umiestnený na prvých pozíciach vo vyhľadávačoch, je veľmi dôležite aby ste mali správne nakonfigurovanú vašu webstránku. Táto samotná konfigurácia sa volá – Onpage SEO optimalizácia.

Onpage optimalizácia v sebe zahŕňa všetky veci, ktoré súvisia s úpravou priamo vašej webovej stránky s cieľom dosiahnuť lepšie hodnotenia. Tieto veci rozdeľujeme na 3 hlavné podkategórie a tie sú: architektúra vašej webovej stránky, faktory obsahu a technické faktory.

V COLOSSEO chceme aby vaša webová stránka bola v očiach webových vyhľadávačov čo najvyššie a preto z hľadiska Onpage SEO optimalizácie poskytujeme nasledovné služby:

Služby Onpage SEO optimalizácie

  •  Názov domény a URL adresy. Spoločne sa pozrieme na to, či má vaša webová stránka a jej samotné podstránky správnu URL. A aby URL podstránok spĺňali štandard beautiful permalinks.
  • Meta tagy. Správne vyplenenie meta tagov je dôležité aby návštevník a aj webový vyhľadávač správne pochopil o čom je vaša stránka.
  • UX a Rýchlosť. Venujeme pozornosť tomu aby bola vaša stránka prehľadná a rýchlo sa načítavala. Pretože aj tieto faktory sú v očiach webových vyhľadávačoch dôležité.
  • Obsah. Mať relevantný a originálny obsah, ktorý má správnu štruktúru a formát je azda najdôležitejší faktor v Onpage SEO optimalizácií.

Ak máte záujem o Onpage optimalizáciu a tým vylepšiť svoje pozície vo vyhľadávačoch, neváhajte nás kontaktovať.