Katalóg stránok a do ktorých sa registrovať

Katalóg stránok a do ktorých sa registrovať

Ak chcete získať spätné odkazy na svoju webovú stránku, najjednoduchším riešením je katalóg stránok. Stačí ak sa do nich zaregistrujete a máte spätný odkaz.

Ktorý katalóg stránok je najlepší

Nastáva otázka, že do ktorých katalógov stránok sa zaregistrovať. Kedže takýchto stránok a portál je neúrekom.

Na výber máte z viacerých možností. Vždy však dbajte na to, aby katalóg nebol nejaký spamerský alebo pofidérny, pretože registrácia do takýchto katalógov býva skôr na škodu ako na osoh.

Zoznam

Katalóg stránok od Zoznamu je veľmi výborným zdrojom spätných odkazov. Pri registrácií do tohoto katalógu ovšem potrebujete mať založenú firmu.

Azet

Ďalším výborným zdrojom spätných odkazov je Azet. Tak isto ako pri Zozname, potrebujete mať založenú firmu ak sa chcete do tohoto katalógu zaregistrovať.

Iné

Azet a Zoznam sú katalógy do ktorých sa určite odporúčame zaregistrovať. Potom máte na webe kopec iných katalógov. Stačí ak do vyhľadávania Google zadáte vyhľadávané kľúčové slovo “Katalóg stránok” a budete mať z čoho vyberať.

Ako som už spomínal, dbajte na to aby katalóg vyzeral solídne, pretože registrácia do takýchto katalógov je potom skôr na škodu.

Náš katalóg

Určite vám taktiež odporúčame registrovať sa do katalógu stránok, ktorý spravujeme priamo my. Etlas je projekt na ktorom už niekoľko mesiacov pracujeme a chceme dodať každému registrátorovi exkluzívny zážitok.

Registrácia je úplne zdarma a po schválení vašej registrácie vás automaticky priradíme do zoznamu stránok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *