Sedačky na mieru

Sedačky na mieru od firmy Sedačkový dizajn

Hľadáte moderné a pohodlné sedacie súpravy, sedačky, gauče, pohovky či gaučovky? V ponuke firmy Sedačkový dizajn si určite nájdete!

Sedačky stvorené pre komfort

Charakterizovať sedacie súpravy, ktoré sú vyrobené firmou Sedačkový dizajn by sa dalo aj prívlastkami komfortný, kvalitný a so zameraním na detaily.

V procese výroby sa používajú veľmi kvalitné španielske a talianske materiály, ktoré sú dokonca upravené nanotechnológiou pre odolnosť.

Materiály v ponuke môžeme nájsť napríklad aj s revolučnou povrchovou úpravou pre ľahké čistenie. Kolekciu materiálov Luxury, ktoré sú zárukou čistého a moderného sedenia a oveľa viac.

Slovenské sedačky

Najlepšie na tom všetkom je, že gauče, ktoré vyrába táto firma sú vyrobené na Slovensku. Kúpou teda podporíte domáci trh. Veď čo je predsa lepšie ako slovenské sedačky?

Výroba na mieru

Všetky sedacie súpravy a kreslá v ponuke firmy sa dajú upraviť na mieru. Politika firmy je taká, že skoro všetky produkty sa vyrábajú na mieru pre potreby zákazníka a len naozaj málo sedačiek je na sklade dostupné k predaju.

Ak máte záujem o kvalitnú a krásnu sedačku s dvoj ročnou zárukou, neváhajte využiť ponuku firmy Sedačkový Dizajn. V prípade otázok sa taktiež môžete obrátiť na nás a kontaktovať nás.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *